
Кімнатна рослина "Кактуси з веселими мордочками + декор" - весела команда живих рослин для робочого столу
200 ₴
144 ₴
- Готово до відправки
- +380 (97) 916-24-56менеджер
- +380 (63) 593-66-32менеджер
Додай веселих друзів на своє робоче місце!
Ці милі кактусята із сімейства ехінопсис із кумедними очками стануть не лише оригінальним елементом декору, а й корисним зеленим сусідом на вашому робочому столі біля комп'ютера. Кактуси у пластиковому горщику, який можна поставити в декоративне кашпо без отворів на дні, щоб при поливі вода не пролилася на стіл. У комплект до кактусу - декор: камінці та морські мушлі, а також міні-інструменти для грунту (на вибір - дві вилочки жовто-синього кольору чи вилочка з ложкою-лопаткою жовто-зеленого кольору). З такою командою набагато цікавіше й веселіше робити уроки, вирішувати бізнес-задачі, писати, читати – вони створюють настрій та складають компанію навіть для найнуднішої справи.
Дитинчат кактусят можна відсадити в окремі горщики і подарувати своїм друзям. Кактусам можна малювати різні очі, надаючи їм настрій, характер – див. фото 7-8.
🌵 Переваги кактуса на робочому місці:
- ✔️ Знижує рівень стресу та покращує настрій
- ✔️ Витривалий та невибагливий – кактус легко переживе кілька тижнів без поливу, тому підходить навіть для початківців, а також ідеальний варіант для зайнятих людей або часто їздять у відрядження.
- ✔️ Покращує екологію біля комп'ютера або телевізора - кактуси вважаються природними фільтрами повітря та зменшують рівень електромагнітного випромінювання завдяки їхнім голкам
- ✔️ Компактний розмір — поміститься на будь-якому столі, книжковій полиці чи підвіконні
- ✔️ Підходить для дітей – чудове рішення для столу школяра. Допоможе дитині набути досвіду догляду за домашньою рослиною, майже як за улюбленцем, уміння спостерігати і дбайливо ставитися до рослини.
- ✔️ Оригінальний декор з можливістю додавати деталі - весела "мордашка" з очками та дитинчата кактуса, додає позитиву та пожвавлює інтер'єр, а також ви можете додавати свої деталі до рослини - причепити бантик зі стрічки, капелюх, вирізати ручки-ніжки з картону
Розмір горщика: 7х8,5 см
Розмір кактусу: 4-6 см
Тип: 8 живих кактусів, які можна розсадити в інші горщики.
Місце: робочий стіл, офіс, підвіконня, домашній кабінет
Догляд: полив 1 раз на 2-4 тижні, непряме освітлення
🎁 Ідеальний подарунок для колеги, студента, школяра чи себе!
📦 Упаковуємо акуратно для безпечної доставки.
📩 Замовляйте, натиснувши кнопку "Купити", бо він в єдиному екземплярі.
Пересилаю НП після оплати
097 916-24-56
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Група рослини | Кактуси |
| Рід рослини | Ехінопсіс |
| Освітлення | Півтінь |
| Вологість повітря | Помірна |
| Легкість вирощування | Для початківців |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Висота рослини | 11 см |
| Висота горщика | 7 см |
| Діаметр горщика | 9 см |
| Матеріал горщика | Пластик |
- Ціна: 144 ₴








